O nas

Just We

Po prostu MY

Marka „FlashUp” powstała z myślą o sportowcach, którzy szukają idealnych dla siebie rozwiązań w odzieży sportowej. Nasze doświadczenie w tej materii przełożyło się na pierwsze próby dostarczenia idealnej oferty dla każdego biegacza i pasjonata jazdy rowerowej.


Wszyscy nasi pracownicy to albo biegacze albo rowerzyści dlatego temat jest nam bardzo bliski. Sami wiemy co dla nas najlepsze. Wiemy jak ma się zachowywać odzież w trakcie biegu czy jazdy rowerem. Istotne oprócz samej jakości są tez fasony, kroje, ułożenie szwów, dobrany materiał czy wstawki z wentylacja albo specjalne doszycia które osłonią nasze ciało wtedy kiedy tego potrzebujemy. Sami wszystko testujemy na sobie i ciągle bawimy się tematem. Pamiętając przede wszystkim o TOBIE, byś nie tylko odczuwał komfort, ale też czuł się bezpiecznie i modnie.


Wiemy, że tak naprawdę nie interesuje Cię kim jesteśmy. Jednak chcemy zaznaczyć ze jesteśmy w 100% polską firmą, choć ubrania szyjemy na całym świecie tak by otrzymać najwyższą jakość za najlepszą cenę. W całym naszym asortymencie prym wiodą Polskie produkty. Do naszej oferty dodawać będziemy coraz to nowsze i lepsze rozwiązania.


OdblaskKażdy nasz produkt jest wyposażony w nadruk odblaskowy co pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa po zmroku czy jesienno - wiosenną porą (zimę też uwzględniliśmy :)). Nasze odblaski to najwyższej jakości produkt, który bezapelacyjnie wygrywa z odblaskami użytymi na kamizelkach odblaskowych. Nasze odblaski na odzieży sportowej potrafią zadziałać nawet z odległości 100m. Dodatkowo są bardzo trwałe i służą przez długi czas użytkowania. Wyróżnia nas to że każdą odzież możemy przystosować do Twoich potrzeb, czyli zaprojektować nadruk odblaskowy specjalnie dla Ciebie. Mamy nadzieję że nasza oferta przypadnie Ci do gustu a jakość naszych produktów sprawi że często będziesz do nas powracać po swoją spersonalizowaną odzież sportową.


Just that - „FlashUp”

Po Prostu TO FLASHUP