Sportowo i bezpiecznie

FlashUp to

Just Comfort – Nasza odzież sportowa to idealnie dobrana kolekcja do twoich potrzeb i możliwości. Znajdziesz u nas nie tylko produkty z wysokiej półki sportowej ale też i tańsze odpowiedniki idealne dla początkujących biegaczy jak i rowerzystów. Odzież sportowa maki FlashUp to wygoda i komfort w bieganiu czy jazdy rowerem. Nasza oferta odzieży do biegania oraz na rower to gwarancja udanych treningów i lepszych wyników sportowych. Szczególną uwagę zwracamy na skład materiału z jakiego wykonane są nasze ubrania w taki sposób by zawsze dostarczyć najlepszy model w swojej kategorii. FlashUp - Po prostu wygodnie


Just Trendy - Uprawiając sport z nami możesz wyglądać modnie, stylowo i profesjonalnie. Biegając czy jeżdżąc rowerem w odzieży sportowej FlashUp staniesz się inspiracja dla innych. Nasza odzież podkreśli twoje walory jako sportowca i doda jeszcze więcej motywacji do wytężonych treningów. Niezależnie czy jesteś początkującym czy wytrawnym sportowcem w odzieży sportowej FlashUp będziesz zawsze na topie. FlashUp - Po prostu modnie.


Just Safely - Niezależnie czy biegasz czy jedziesz rowerem, niezależnie czy dopiero rozpoczynasz czy już jesteś starym wyjadaczem, dla nas najważniejsze jest byś zawsze czuł się bezpieczny. Dlatego każda odzież marki FlashUp jest wyposażona w nadruki odblaskowe o najwyższych dostępnych parametrach obecnie na rynku. Zawsze kiedy biegniesz czy jedziesz rowerem będziesz widoczny dla nadjeżdżającego pojazdu. Specjalnie zaprojektowane odblaski sprawią że będziesz widoczny z odległości nawet 1000 metrów. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze dlatego dajemy gwarancje na trwałość nadruku odblaskowego.
FlashUp - Po prostu bezpiecznie


Just Win – Zwyciężaj, zawsze gnaj do przodu. My będziemy przy Tobie. Pokonuj swoje granice. Zdobywaj nowe rekordy, walcz. Marka FlashUp jest stworzona właśnie dla Ciebie po to byś mógł wygrywać, a my zadbamy już o wszystko inne. Zapewnimy Ci komfort bezpieczeństwo i sprawimy że będziesz wyglądał stylowo a TY Po prostu wygrywaj!